O Nas

 

To co wyróżnia naszą firmę od innych:

 

Branża medyczna – zajmujemy się badaniami z zakresu medycyny człowieka. Oferujemy obszerny zakres usług, dlatego też jesteśmy firmą dla szerokiego grona osób.

Innowacyjność – w swoich analizach diagnostycznych wykorzystujemy najnowsze technologie

i metody badawcze.

Osiągalność - naszym celem jest nawiązanie jak najlepszej współpracy z Państwem. Można kontaktować się z nami od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16 pod numerem telefonu 781 330 656 oraz drogą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z chęcią odpowiemy na każde nurtujące Państwa pytanie.

Gwarancja rzetelności – główną ideą, jest dostarczanie rzetelnych i powtarzalnych wyników. Naszym sukcesem, dzięki któremu uzyskujemy precyzyjne wyniki, jest wprowadzenie najnowszych technologii i metod badawczych.

Ekspert – współpracujemy z wykwalifikowanymi i doświadczonymi biotechnologami oraz diagnostami laboratoryjnymi. Dbamy o kompetencje naszych pracowników, ciągle udoskonalając je. Oferujemy Wam, to co umiemy najlepiej.

Najwyższa jakość – oferujemy najwyższą jakość naszych usług. Naszą misją jest dbałość o rzetelność oraz terminowość oferowanych usług. Troszczymy się o precyzyjnosć uzyskanych wyników a także o dokładną dokumentację każdego przeprowadzonego badania.

Anonimowość - zapewniamy dyskrecję, każdemu naszemu pacjentowi. Zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych nie udzielamy informacji telefonicznej ani elektronicznej o wynikach badań. Wyniki można odebrać osobiście lub po wcześniejszej zgodzie, wysyłane są listem poleconym.